Kniha návštev

Dátum 28.02.2010

Vložil upozornenie :)

Titulok :D

Odpovedať

Rád by som upozornil pána Valenta aby opravil výsledky oblastných majstrovstiev v Kremnici , ved predsa Vladimír Hutka ml. neskončíl na 4.mieste ale na 3-4!!

Dátum 28.02.2010

Vložil valent

Titulok Re::D

Odpovedať

Ďakujem za upozornenie.Zjednal som ihneď nápravu. Kľudne sa môžeš podpísať pod príspevky, aj ja chcem vedieť s kým komunikujem.
PS: Som rád, že niekto využil túto rubriku na reakciu po asi 6 mesiacoch, aj keď práve na tento účel bola zriadená-

Dátum 28.02.2010

Vložil Hutka ml. Igorko :)

Titulok Re:Re::D

Odpovedať

Už som sa podpísal a som rád , že si chybu napravil tak rýchlo :)

PS: Dúfam , že nemusím vykať takému mladému pánovi :)

Dátum 07.10.2009

Vložil Barniak

Titulok Pokrok

Odpovedať

Treba vysloviť uznanie každému, kto sa snaží robiť veci na zviditelnenie športu. Dôležité bude ale veci operatívne aktualizovať, inak to bude len stránka pre stránku.
Ak je známe rozlosovanie súťaží, tak to tam treba hodiť.
Samozrejme, že všetko si vyžaduje svoj čas.

Dátum 08.10.2009

Vložil Valent

Titulok Re:Pokrok

Odpovedať

Jožko!!!
Nerobíme to len len pre stránku.Myslím si,že stránku navštevujú hľavne ľudia,čo hrajú naše súťaže a im je aj venovaná a zmyslom je uverejňovať aktuálne info pre nich.Vylosovanie bolo skompletizované na zadnutí VV Obstz vo Vyhniach dňa 5.10.2009 aj vzhľadom na to, že sa prihlásil aj Župkov "B".Vylosovanie sa stalo aj komplikované vzhľadom na požiadavky viacerých mužstiev na výnimky z hravcieho času,dvojičky a pod.Ihneď ako mi kompletné informácie boli doručené / 6.10.2009/ som ich dal na web./ 7.10.2009/Konkrétne tebe som to prostredníctvom e mailu aj oznámil. Nehnevaj ma, lebo.....

Dátum 23.03.2009

Vložil ubo

Titulok protest

Odpovedať

Ahoj
Som rad ze vas web naseho oddielu ispiroval k vytvoreniu svojich vlastnych oddielovych stranok, ale musim sa ohradit proti pouzitiu rovnakej ustrednej fotografie. Verim ze nechcete mat web ktory je plagiat a grafiku trosku pozmenite.
Inak prajem vela sportovych uspechov aj ked uz je vlastne po sezone a pozyvam vas vsetkych pokecat si o pingpongu na nase forum.
S pozdravom Bulik Lubomir Predseda SK Banovce n / Bebr.
https://topspin-banovce.webnode.cz/

Dátum 23.03.2009

Vložil Valent

Titulok Re:protest

Odpovedať

Ďakujem za reakciu, na vytvorenie našej stránky.Chcem sa ospravedlniť za prevzatie vašej foto na ústrednú stránku a v krátkom čase zjednám nápravu. Som len amatér v PC a preto som využil možnosti webnode a vôbec som nepredpokladal,že niekto môže túto skutočnosť považovať za plagiátorstvo. Ešte raz prepáč. Naša stránka nie stránka oddielu ale celej oblasti Žiar nad Hronom. Pokiaľ ide o grafiku, táto je štandartná na webnode a využil som pomoc s inej stránky ktorú realizoval môj priateľ / greenpark.webnode.sk/.
Inak si v búdúcnosti rád vymením info o pingpongu.
S pozdravom Valent Igor.

Dátum 04.03.2009

Vložil Miro Kúdela

Titulok Stránka

Odpovedať

Mohol by si tam pridať stránku kde by si mohol pridávať odkazy (linky) na zaujímavé stránky. Ako napríklad na našu : )

Všimol som si že je tam obmedzenie na 100 mega zadarmo a tak som vytvoril pre nás fotogalériu na gmaile tam je zdarma viac ako giga. Prístupy som rozhodil medzi viacerých a tak môžeme robiť na stránke priebežne zatiaľ traja a tak sa to rýchlejšie hýbe. Drž sa spravil si super vec ktorá nakopla aj nás .

Dátum 01.03.2009

Vložil Miro_Kudela

Titulok Nová stránka

Odpovedať

Stránka je fajn.
V Kalendári sa dosť zle orientuje.
Chýbu kontakty na na usporiadateľov.
Ešte to popozerám : )

Dátum 03.03.2009

Vložil Valent

Titulok Re:Nová stránka

Odpovedať

Si prvý, kto aspoň reagoval na vytvorenie tejto stránky.Cením si to.Tu vidieť aký záujem je o tento šport v regióne Žiar nad Hronom.
PS: Kontakty na vedúcich družstiev dopĺňam.Všetko je to v zárodku, ja nie som veľký expert cez PC, ale snažím sa podľa svojich schopností vytvoriť aj niečo málo pre nás.