Novinky

KBT mládeže - dorast a mladšie žiactvo (22.2.2015 v Hliníku nad Hronom)

02.02.2015 09:28

PROPOZÍCIE KRAJSKÉHO BODOVACIEHO TURNAJA.
MLÁDEŽ PRE ROK 2014/2015

 

  • 1. Kategória:  DORAST a Mladšie žiactvo
  • 2. Dátum konania:  22.2.2015
  • 3. Usporiadateľ:  OŠK Hliník nad Hronom
  • 4. Adresa hracej miestnosti:  Telocvičňa na ZŠ Hliník nad Hronom
  • 5. Riaditeľ turnaja: Branislav Jakuš
  • 6. Hlavný rozhodca: Zuzana Perháčová
  • 7. Zástupca hlavného rozhodcu:
  • 8. Organizačný pracovník:
  • 9. e-mail pre doručenie prihlášky: zperhacova@gmail.com
  • 10. Prihlášky doručiť do:  21.2.2015 do 18:00 hod
  • 11. WWW stránka na ktorej budú zverejnené výsledky: www.stklucenec.sk ,  www.stolnytenisziar.webnode.sk
  • 12. Vklad:  3,5 EUR za hráča
  • 13. Stravovanie:  Formou bufetu na vlastné náklady
  • 14. Ubytovanie: 
  • 15. Predpis:  Hrá sa podľa pravidiel stolného tenisu, súťažného poriadku, predpisu pre usporiadanie KBT a týchto propozícií
  • 16. Súťaže:  Dvojhra
  • 17. Podmienky štartu: Turnaj je otvorený. Pri malom počte prihlásených dievčat budú hrať dievčatá s chlapcami. Dorast 1997 a mladší, mladší žiaci 2002 a mladší
  • 18. Rozhodcovia: Určí hlavný rozhodca
  • 19. Prezentácia: V deň konania turnaja od 7.30 do 8.30
  • 20. Loptičky:  *** (značka, farba) Donic
  • 21. Ceny
  • 22. Sťažnosti: protesty v zmysle súťažného poriadku

Propozicie KBT-Hlinik .pdf

 

Majstom oblasti ZH 2015 - Dušan Pacher, v štvorhre - Igor Valent/Tomáš Sokologorský

02.02.2015 08:34

V sobotu 31.1.2015 sa v telocvični ZŠ v Hliníku nad Hronom konali Majstrovstvá oblasti Žiar nad Hronom pre rok 2015. Turnaja sa zúčastnilo len 22 hráčov oblasti, hráči druhej až piatej ligy.

Majstrom oblasti pre rok 2015 sa stal Dušan Pacher (STK Vyhne), keď vo finále porazil Vladimíra Ferka (TJ Kremnica). V zápase o tretie miesto porazil Miroslav Vlčko (STK Orovnica) Milana Schmidta (TJ Kremnica).

Vo štvorhre s majstrami oblasti stali Igor Valent/Tomáš Sokologorský (OŠK Hliník nad Hronom), keď vo finálovom zápase porazili dvojicu Dušan Pacher/Marián Šurka st. (STK Vyhne). V zápase o tretie miesto zvíťazili Vladimír Ferko/Milan Schnidt (TJ Kremnica) nad dvojicou Filip Tručan/Jaroslav Zliechovec (OŠK Hliník nad Hronom/STK Vyhne).

Dvojhra:                                

1.miesto - Dušan Pacher (STK Vyhne)

2.miesto - Vladimír Ferko (TJ Kremnica)

3.miesto - Miroslav Vlčko (STK Orovnica)

 

Štvorhra:                                                                                                           

1.miesto - Igor Valent/Tomáš Sokologorský (OŠK Hliník nadHronom)

2.miesto - Dušan Pacher/Marián Šurka (STK Vyhne)

3.miesto - Vladimír Ferko/Milan Schmidt (TJ Kremnica)

 

Výsledky 1.BTŽ 2015 - oblasti ZH

11.01.2015 16:45

Kompletné výsledky pdf:   Starší žiaci   /  Mladší žiaci

 

Starší žiaci

Poradie Meno klub body
1 Filip Adrián Žiar nad Hronom 100
2 Ihring Adrián TJ Kremnica 75
3 Kukučka Marek Žiar nad Hronom 64
4 Kasan Šimon Horná Ždaňa 57
5 Kupec Matúš Žiar nad Hronom 51
6 Skokňa René TJ Kremnica 47
7 Sáček Adrián TJ Kremnica 43
8 Prokein Jozef Žiar nad Hronom 40
9 Borguľa Patrik Žiar nad Hronom 37
10 Šulák Martin Horná Ždaňa 34
11 Kúšik Dávid Horná Ždaňa 31
12 Kopčan Ladislav Horná Ždaňa 28

 

Mladší žiaci

Poradie Meno klub body
1 Hrabaj Patrik Žiar nad Hronom 100
2 Perháčová Terézia Hliník nad Hronom 75
3 Hric Michal Žiar nad Hronom 64
4 Majerčíková Linda Žiar nad Hronom 57
5 Ondrík Tadeáš Žiar nad Hronom 51
6 Kováčik Samuel Žiar nad Hronom 47
7 Dodok Adam Hliník nad Hronom 43
8 Pekár Adam Hliník nad Hronom 40
9 Kicko Adam Hliník nad Hronom 37
10 Perháč Peter Hliník nad Hronom 34
11 Horvátová Bianka Hliník nad Hronom 31

 

Turnaj hráčov 4. a 5. ligy - výsledky

10.01.2015 20:28

V sobotu 10.1.2015 sa v telocvični ZŠ v Hliníku nad Hronom konal 6.ročník turnaja hráčov 4. a 5. ligy. Turnaja sa zúčastnilo 29 hráčov oblastných súťaží. Najúspešnejšími hráčmi na turnaji boli hráči klubu LN Trade B. Štiavnica, keď okrem prvenstva v hlavnej súťaži dvojhry (Martin Dobrovič), si vybojovali aj prvenstvo v štvorhre (Martin Dobrovič / Daniel Marko) a prvé miesto v úteche (Daniel Marko).

VV ObSTZ sa chce aj touto cestou poďakovať členom klubu STK OŠK Hliník nad Hronom, za organizovanie tohto turnaja.

Spracované výsledky pdf:  dvojhra   /   štvorhra

Výsledky turnaja

Hlavná súťaž

  MENO KLUB
1 Dobrovič Martin LN Trade B. Štiavnica
2 Pacher Dusan STK Vyhne
3 Petrík Jozef TJ Kremnica
4 Širáň Peter STK Lutila
 5-8 Barniak Jozef MŠK Žiar nad Hronom
  Horák Ľubomír OŠK Hliník nad Hronom
  Kozáček Anton OŠK Brehy
  Surka Marian STK Vyhne
 9-16 Petruš Maroš STK Stará Kremnička
  Búgel Metod STK Lutila
  Kotvan Miroslav OŠK Dolná Ves
  Gustiňák Fero ml. STK Lutila
  Gustiňák Fero st. STK Lutila
  Majer Ján st. OŠK Dolná Ves
  Zliechovec Jaroslav STK Vyhne
  Bugár Vladimír STK Stará Kremnička

Útecha

  MENO KLUB
1 Marko Daniel LN Trade B. Štiavnica
2 Jakuš Boris OŠK Hliník nad Hronom
3 Kvak František MŠK Žiar nad Hronom
4 Rendla Dušan MTK Žarnovica
 5-8 Kraus Lubor TJ Kremnica
  Filip Adrián STK Vyhne
  Ihring Adrián TJ Kremnica
  Vanko Blazej STK Vyhne
9-12 Debnár Ján OŠK Dolná Ves
  Zliechovec Stefan STK Vyhne
  Prokaj Ladislav LN Trade B. ŠtiavnicaŠ

Štvorhry

  MENO KLUB
1 Dobrovic Martin/Marko Daniel LN Trade BS
2 Šurka Marián/Pacher Dušan STK Vyhne
3 Gustiňák ml/Gustiňák st. STK Lutila
4 Petrík Jozef / Kotvan Miroslav TJ Kremnica / OŠK Dolná Ves
 5-8 Širáň Peter/Búgel Metod STK Lutila
  Kozáček Anton / Kraus Lubor OŠK Brehy/TJ Kremnica
  Jakuš Boris/Horák Lubo OŠK Hliník nad Hronom
  Ihring Adrián / Vojtela Roman TJ Kremnica
9-14 Rendla Dušan / Prokaj Ladislav MTK Žarnovica/LN Trade BS
  Majer Ján / Debnár Ján OŠK Dolná Ves
  Barniak Jozef/Kvak František MŠK Žiar nad Hronom
  Bugár Vlado/Petruš Maroš STK St. Kremnička
  Zliechovec Stefan / Filip Adrian STK Vyhne
  Zliechovec Jaro / Vanko Blažej STK Vyhne

 

Fotogaléria z turnaja (iba o dovzdavanie cien)

 

Oblastný rebríček hráčov k 1.1.2015

04.01.2015 16:26

rebricek_010115.pdf

 

Oblastný stolnotenisový zväz Žiar nad Hronom
Oblastný rebríček hráčov k 1.1.2015
poradie meno Klub Body
1 Lamper Slavomír ŠK Žarnovica 124,966
2 Hutka Vadimír ml. TJ Kremnica 124,017
3 Ferko Vladimír TJ Kremnica 102,445
4 Sekaj Marek TJ Kremnica 99,387
5 Bartalský Boris  MŠK Žiar nad Hronom 88,048
6 Kovács Oliver MŠK Žiar nad Hronom 82,555
7 Schmidt Milan st. TJ Kremnica 73,438
8 Kačáni Miroslav ŠK Žarnovica 71,827
9 Sokologorský Tomáš OŠK Hliník nad Hronom 70,161
10 Repáň Hugo MŠK Žiar nad Hronom 67,620
11 Valent Igor OŠK Hliník nad Hronom 60,140
12 Turčan Filip OŠK Hliník nad Hronom 55,000
13 Perháčová Zuzana OŠK Hliník nad Hronom 54,776
14 Perháč Peter OŠK Hliník nad Hronom 53,713
15 Pacher Dušan STK Vyhne 51,207
16 Šípoš Jozef MŠK Žiar nad Hronom 50,887
17 Króner Ľubomír TJ Kremnica 48,723
18 Valuška Tomáš MŠK Žiar nad Hronom 48,659
19 Mihálik Peter ŠK Žarnovica 48,142
20 Barniak Jozef MŠK Žiar nad Hronom 47,331
21 Boháč Ľuboš MTK Žarnovica 45,633
22 Vlčko Miroslav STK Orovnica 45,441
23 Dobrovič Martin LN Trade B. Štiavnica 44,845
24 Kozáček Anton OŠK Brehy 44,819
25 Šurka Marián st. STK Vyhne 44,670
26 Gustiňák Ferdinand st. STK Lutila 43,976
27 Taška Peter ŠK Žarnovica 42,880
28 Hudačko Roman ŠK Žarnovica 41,410
29 Zliechovec Miroslav ŠK Žarnovica 41,164
30 Svetlík Róbert ŠK Žarnovica 40,982
31 Filús Jakub MŠK Žiar nad Hronom 39,444
32 Bielik Ján ŠK Žarnovica 39,432
33 Kotvan Miroslav OŠK Dolná Ves 39,405
34 Petrík Jozef TJ Kremnica 39,242
35 Kaliak Pavol ŠK Žarnovica 39,190
36 Boháč Juraj MTK Žarnovica 38,334
37 Jakuš Branislav OŠK Hliník nad Hronom 36,965
38 Tesák Ľubomír OŠK Stará Kremnička 36,285
39 Vanko Blažej STK Vyhne 36,236
40 Gustiňák Ferdinand ml. STK Lutila 35,706
41 Magula Martin OŠK Hliník nad Hronom 35,279
42 Širáň Peter STK Lutila 35,170
43 Kyseľ Juraj OŠK Brehy 34,952
44 Pavolka Vladimír TJ Kremnica 34,500
45 Pastier Anton STK Orovnica 34,161
46 Buzalka Michal LN Trade B. Štiavnica 33,759
47 Belan Florián STK Orovnica 33,089
48 Farbiak Marek STK Vyhne 32,271
49 Revúcky Rastislav ŠK Žarnovica 32,221
50 Oswald Ján st. MŠK Žiar nad Hronom 30,760
51 Grznár Libor MŠK Žiar nad Hronom 30,558
52 Ceglédy Jaroslav MTK Žarnovica 30,537
53 Majer Ján st. OŠK Dolná Ves 30,287
54 Priebera Pavel OŠK Stará Kremnička 30,000
55 Bandzi Rastislav MTK Žarnovica 29,929
56 Horák Ľubomír OŠK Hliník nad Hronom 29,740
57 Petruš Maroš OŠK Stará Kremnička 29,250
58 Jakuš Boris OŠK Hliník nad Hronom 29,152
59 Majer Ján ml. OŠK Dolná Ves 28,884
60 Žmuráň Vladimír ŠK Žarnovica 28,500
61 Bugár Vladimír OŠK Stará Kremnička 27,974
62 Marko Daniel LN Trade B. Štiavnica 26,746
63 Zliechovec Jaroslav STK Vyhne 26,662
64 Dobrotka Ľuboš ŠK Žarnovica 26,263
65 Kraus Ľubor TJ Kremnica 25,721
66 Závadský Ľubomír STK Orovnica 25,321
67 Mocpajchel Slavomír ŠK Žarnovica 25,219
68 Debnár Ján OŠK Dolná Ves 25,126
69 Rendla Dušan MTK Žarnovica 25,000
70 Búgel Metod STK Lutila 24,127
71 Mádel Dušan OŠK Brehy 24,079
72 Sedílek Ján LN Trade B. Štiavnica 22,095
73 Mészáros Andrej ŠK Žarnovica 21,922
74 Kukučka Marek MŠK Žiar nad Hronom 20,657
75 Vojtela Roman TJ Kremnica 20,462
76 Kajanovič Pavol OŠK Hliník nad Hronom 20,265
77 Bocian Róbert MTK Žarnovica 19,286
78 Truban Peter OŠK Hliník nad Hronom 18,531
79 Michalec Ján OŠK Brehy 18,333
80 Vanko Maroš STK Vyhne 17,613
81 Vihara Juraj STK Vyhne 17,234
82 Zmoraj Libor OŠK Hliník nad Hronom 16,904
83 Bátovský František STK Vyhne 16,875
84 Gréger Július MTK Žarnovica 15,672
85 Fúska Richard MTK Žarnovica 15,460
86 Vísmek Miroslav OŠK Brehy 15,245
87 Ihring Adrián TJ Kremnica 14,979
88 Hofstädter Pavel MŠK Žiar nad Hronom 14,571
89 Filip Adrian STK Vyhne 14,411
90 Muha Jaroslav MTK Žarnovica 13,522
91 Jelínek Rafael MTK Žarnovica 12,979
92 Vihara Richard STK Vyhne 12,957
93 Ďurian Jakub TJ Kremnica 12,827
94 Bibiš Ivan MTK Žarnovica 12,500
95 Prokaj Ladislav LN Trade B. Štiavnica 12,257
96 Ďurkovská Mária TJ Kremnica 11,875
97 Zliechovec Štefan STK Vyhne 11,660
98 Obšivan Branislav STK Vyhne 11,588
99 Gregor Juraj STK Vyhne 11,386
100 Roško Vladimír TJ Kremnica 10,833
101 Mišík František STK Orovnica 10,587
102 Modriansky Rajmund TJ Kremnica 10,387
103 Dovčík Norbert OŠK Stará Kremnička 9,985
104 Oswald Jaroslav OŠK Stará Kremnička 9,676
105 Zmoraj Matúš OŠK Hliník nad Hronom 8,982
106 Dobrovič Ján LN Trade B. Štiavnica 8,978
107 Hric Peter STK Lutila 8,777
108 Krištof Michal STK Orovnica 8,544
109 Oswald Ján ml. MŠK Žiar nad Hronom 8,534
110 Kvak František MŠK Žiar nad Hronom 8,389
111 Modriansky Richard TJ Kremnica 8,325
112 Sáček Adrián TJ Kremnica 7,778
113 Kantor Maroš TJ Kremnica 7,700
114 Karovič Peter MŠK Žiar nad Hronom 7,465
115 Kupec Matúš MŠK Žiar nad Hronom 7,280
116 Hrabaj Patrik MŠK Žiar nad Hronom 6,974
117 Garaj Vladimír ŠKST Banská Štiavnica 6,786
118 Prokein Jozef MŠK Žiar nad Hronom 6,406
119 Borguľa Patrik MŠK Žiar nad Hronom 5,595
120 Filip Patrik STK Vyhne 5,518
121 Ihring Marián TJ Kremnica 5,318
122 Gazdík Andrej ŠKST Banská Štiavnica 4,643
123 Tužinský Richard MTK Žarnovica 4,546
124 Lopušný Marián  OŠK Hliník nad Hronom 4,545
125 Více Ján OŠK Dolná Ves 4,500
126 Slušný Pavol STK Horná Ždaňa 4,239
127 Haško Ladislav STK Horná Ždaňa 3,878
128 Čech Vladimír TJ Kremnica 3,354
129 Skokňa René TJ Kremnica 3,273
130 Baláž Ján MŠK Žiar nad Hronom 3,176
131 Ďurovič Emil OŠK Brehy 3,176
132 Vanko Juraj STK Vyhne 3,108
133 Tašková Dana ŠK Žarnovica 2,382
134 Tašková Jana ŠK Žarnovica 2,382
135 Dedík Adam STK Horná Ždaňa 2,347
136 Jób Ján STK Horná Ždaňa 2,308
137 Zuzula Jozef STK Orovnica 2,143
138 Paučo Pavol STK Horná Ždaňa 1,863
139 Knopp Miloš STK Vyhne 1,522
140 Mesároš Anton MTK Žarnovica 1,429
141 Hrmo Juraj MŠK Žiar nad Hronom 1,200
142 Hutka Vladimír st. TJ Kremnica 1,071
143 Hric Michal MŠK Žiar nad Hronom 0,818
144 Michalka Marko TJ Kremnica 0,818
145 Kuka Gabriel MTK Žarnovica 0,714
146 Rendla Karol ŠKST Banská Štiavnica 0,714
147 Kríž Karol STK Orovnica 0,714
148 Polák Milan STK Horná Ždaňa 0,600
149 Dobrovič Adam LN Trade B. Štiavnica 0,400
150 Forgáč Ján ml. STK Orovnica 0,357
151 Urbánek Jozef MTK Žarnovica 0,200
152 Barboriak Maroš MŠK Žiar nad Hronom  
153 Mikula Miroslav STK Lutila  
154 Paučo Martin STK Horná Ždaňa  
155 Pavlík Juraj OŠK Stará Kremnička  

 

Turnaj hráčov 4. a 5.ligy - v sobotu 10.01.15 v Hliníku nad Hronom

03.01.2015 16:56

VI. ročník turnaja hráčov IV. a V. ligy oblasti Žiar nad Hronom

PROPOZÍCIE

 

VŠEONECNÉ USTANOVENIA:

Usporiadateľ: ObSTZ Žiar nad Hronom a OŠK Hliník nad Hronom

Miesto: Telocvičňa ZŠ Hliník nad Hronom

Dátum: 10.01.2015 (sobota)

Organizačný výbor:        riaditeľ turnaja                       Jaroslav Zliechovec

                                        hlavný rozhodca                      Zuzana Perháčová

                                        hlavný usporiadateľ                Branislav Jakuš

Súťažný vklad:    Dvojhra                    4,-€/ hráč

     Štvorhra                  4,-€/ pár

Prihlášky: e-mail: stolnyteniszh@gmail.com, alebo osobne najneskôr pri prezentácii

Žrebovanie: Uskutoční sa sobotu 10.01.2015 o 8:45 hod. v telocvični ZŠ v Hliníku nad Hronom

Informácie: Jaroslav Zliechovec – 0907610869

 

TECHNICKÉ USTANOVENIA:

Hrá sa podľa pravidiel ST, SP a rozpisu tohto turnaja

Právo štartu: turnaja sa môžu zúčastniť hráči, ktorí sú uvedení na súpiskách svojich klubov, pre štart v IV. a V. lige oblasti Žiar nad Hronom, ročník 2014/2015

Súťaž:  Dvojhra, štvorhra

Systém súťaže:   Dvojhra: I. stupeň skupinový, II. stupeň vyraďovací KO systém

                                 Štvorhra: - vyraďovací KO systém

                                 hrá sa na tri víťazné sety z piatich

Časový rozpis:  08:00 – 08:45        prezentácia (uhradenie súťažných vkladov)

                          08:45 – 09:00       žrebovanie

                          09:00 –                 začiatok turnaja

Loptičky: DHS***/biele

Protesty: podávajú sa do 10 min. po ukončení zápasu hlavnému rozhodcovi,

                 s vkladom 5,-€ v zmysle platných predpisov SP

Náklady: hráči štartujú na vlastné náklady

Občerstvenie: zabezpečený bufet

Ceny: dvojhra aj štvorhra 1. – 3. miesto víťazné poháre

Poznámka:

  •   turnaj nie je poistený, hráči štartujú na vlastnú zodpovednosť
  •   usporiadateľ si vyhradzuje právo akejkoľvek zmeny propozícii

 

 

Propozície: turnaj 4.a5.liga_2015.pdf

 

Oblastný Bodovací turnaj žiactva - Žiar nad Hronom

03.01.2015 16:33

OBLASTNÝ STOLNOTENISOVÝ ZVAZ ŽIAR NAD HRONOM

KOMISIA MLÁDEŽE

usporiada

1. BODOVACÍ TURNAJ ŽIAKOV OBLASTI: ZH, ZC, BŠ V SEZÓNE 2014/2015.

 

A. Všeobecné ustanovenia

  • Usporiadateľ : MŠK STK Žiar nad Hronom
  • Dátum : 11.01. 2015 - nedeľa
  • Miesto : telocvičňa I. ZŠ , Žiar nad Hronom, ul. Dr. Janshého č.2
  • Riaditeľ turnaja : Jozef Barniak
  • Hl. rozhodca : Jaroslav Zliechovec
  • Prihlášky : e-mailom na adresu stolnyteniszh@gmail.com , do 10.1.2015 (20:00hod.)
  • Občerstvenie : na vlastné náklady, bufet nie je k dispozícii

B. Technické ustanovenia

  • Predpis : Hrá sa podľa platných pravidiel stolného tenisu, Súbor predpisov SSTZ a tohto rozpisu
  • Súťaže : najml. žiactvo (2004 a mladší), mladšie žiactvo (2002 – 2003),

a staršie žiactvo (2000 – 2001).  Minimálny počet štartujúcich pre príslušnú súťaž je 8 hráčov.

  • Systém súťaží : dvojhra, 1. stupeň – skupinový, 2. stupeň – progresívny K.O. systém

prípadne len jeden stupeň -  v skupinách každý s každým, v závislosti počtu  hráčov

  • Časový rozpis :           8:00 – 8:45 prezentácia

                                         8:45 – 9:00 - žrebovanie       

     9:00 začiatok turnaja

  • Rozhodcovia : K jednotlivým stolom určí hlavný rozhodca podľa potreby
  • Ceny : Ceny obdržia hráči umiestnení na 1.-3. mieste, v príslušnej kategórii

Poznámka:

- turnaj nie je poistený, hráči štartujú na vlastnú zodpovednosť

- usporiadateľ si vyhradzuje právo akejkoľvek zmeny propozícií


Propozície.pdf (205,9 kB)

 

                                                                                             

 

Výsledky 60. ročníka Štefanského turnaja v stolnom tenise

29.12.2014 15:32

 

Výsledky 60. ročníka Štefanského turnaja v stolnom tenise

konaného v Kremnici dňa 26.12.2014

 

TJ Kremnica - stolnotenisový oddiel usporiadal dňa 26.12.2014 60. ročník Štefanského turnaja v stolnom tenise. Zúčastnilo sa na ňom 36 hráčov  hrajúcich 1 až 5 ligu.

Turnaj mal dobrú úroveň za čo môžu hlavne jeho aktéri.

Výsledky :  dvojhra muži  – 1. miesto Jakub Pavolka

                                                 2. miesto Vladimír Hutka

                                                 3. miesto Michal Šablatúra

 

                 Štvorhra muži -  1. miesto Jakub Pavolka – Michal Šablatúra

                                               2. miesto Vladimír Hutka – Marek Sekaj

                                               3. miesto Milan Schmidt – Vladimír Ferko

 

     Útecha dvojhra muži – 1. miesto Ján Lauko

                                              2. miesto Ferdinand Gustinák ml.

                                              3. miesto Ferdinand Gustinák st.

                                              

Športu zdar a stolnému tenisu zvlášť, o rok sme tu zas.

                                                                                              Ing. Ľubor Kraus

                                                                                              riaditeľ turnaja

 

 

60. ročník Štefanského turnaja v stolnom tenise - Kremnica

18.12.2014 17:58

Propozície 60. ročníka Štefanského turnaja v stolnom tenise

konaného v Kremnici dňa 26.12.2014

 

  • Usporiadateľ : Stolnotenisový oddiel TJ Kremnica
  • Termín : 26.12.2014 o 8,00 hod. v piatok
  • Miesto : Mestská telocvičňa Kremnica
  • Prezentácia : 8,00 – 9,00 hod. štartovné : 5€
  • Losovanie : 9,00 – 9,30 hod.
  • Protesty: do 10 min. hlavnému rozhodcovi po vyhlásení predbežných výsledkov s vkladom 4 €
  • Riaditeľ turnaja : Ing. Ľubor Kraus
  • Hlavný rozhodca : p. Jozef Petrík
  • Tajomník turnaja : p. Vladimír Hudka
  • Prihlášky na turnaj : e-mailom : krauslubor@yahoo.com, tel.: 0903 739 983, do 23.12.2014 prihláška musí obsahovať: meno a priezvisko, celý dátum nar. a názov oddielu
  • Technické ustanovenia : hrajú sa dvojhry v skupinách každý s každým
  • Hráči do skupín budú nasadení podľa umiestnenia v rebríčku slovenskom, krajskom, oblastnom, ostatní budú vylosovaní.
  • Hráči ktorí obsadia prvé miesto v skupine budú nasadení do pavúka, hráči z druhého miesta budú k nim vylosovaní. Ďalej sa hrá vyraďovacím spôsobom.
  • Hráči ktorí skončia v skupinách na treťom mieste budú  nasadení do pavúka útechy a ostatní k nim budú vylosovaní. Ďalej sa hrá vyraďovacím spôsobom.
  • Súťaž štvorhier sa nasadia do pavúka najlepšie dvojice podľa umiestnenia v rebríčku slovenskom, krajskom, oblastnom, ostatní budú vylosovaní. Ďalej sa hrá vyraďovacím spôsobom.
  • Ceny : prví traja budú odmenení vecnými cenami

 

  • Rôzne : -  bude zabezpečený bufet s občerstvením

                      -  za zdravotný stav si zodpovedá každý sám

  - za odložené veci organizátor nezodpovedá

  • Organizátor tohto turnaja si vyhradzuje právo zmeny týchto propozícii !!!
  • Športu zdar a stolnému tenisu zvlášť.

 

  • V Kremnici dňa :  14.12.2014

                                                                                              Ing. Ľubor Kraus

                                                                                              riaditeľ turnaja

 

    Štefanský turnaj 60 roč. ping-pong 2014.pdf 

 

Výsledky 3.KBTM v Rimavskej Sobote

18.12.2014 17:44
Z 3. krajského bodovacieho turnaja mládeže, ktroý sa konal v Rimavskej Sobote si mladí hráči z našej oblasti odniesli štyri medailové umistnenia zo šiestich.
 
kategória dorast + starší žiaci :
1. Jakub Filús             MŠK Žiar nad Hronom
2. Hugo Repáň           MŠK Žiar nad Hronom
4. Marek Kukučka      MŠK Žiar nad Hronom
6. Vojtela roman        TJ Kremnica
12. Patrik Borguľa     MŠK Žiar nad Hronom
 
kategória mladší žiaci + najmladší žiaci :
1. Adrian Filip                  MŠK Žiar nad Hronom/STK Vyhne
2. Adrián Sáček              TJ Kremnica
8. Linda Majerčíková      MŠK Žiar nad Hronom
9. Patrik Hrabaj               MŠK Žiar nad Hronom
12. Samuel Kováčik        MŠK Žiar nad Hronom