Marek Kukučka (MŠK STK Žiar nad Hronom) majstrom BB kraja

07.04.2014 14:50
V nedeľu 6. apríla sa konali Majstrovtvá BB kraja v kategórii dorastu a mladších žiakov. Majstrovského turnaja sa zúčastnilo 16 dorastencov a 10 mladších žiakov. Na turnaji sa opäť výbornými výsledkami prezentovali aj hráči našej oblasti, mladí stolní tenisti zo Žiaru nad Hromom dosiahli ďalší pekný úspech. Hráč stolnotenisového klubu MŠK Žiar nad Hronom Marek Kukučka sa na tomto turnaji v R. Sobote stal dvojnásobným majstrom Banskobystrického kraja v kategórii mladšieho žiactva, keď k prvému miestu z dvojhry pridal aj prvenstvo vo štvorhre spoločne s Adriánom Filipom, ktorý si v dvojhre vybojoval 3.miesto, kde v boji o bronz porazil ďalšieho hráča MŠK Žiar nad Hronom Matúša Kupca. V kategórii mldaších žiakov sa tak v prvej štvorke umiestnili až traja hráči MŠK STK Žiar nad Hronom.
V kategórii dorastu sa predstavili dvaja hráči našej oblasti, Hugo Repáň obsadil 4. miesto a Jakub Filús sa umiestnil na 5.-8. mieste.

Výsledky hráčov našej oblasti na MK BB kraja 2014 (ml. žiaci, dorast).

kategória mladší žiaci :
dvojhra - M. Kukučka 1. miesto (MŠK Žiar nad Hronom)
               A. Filip - 3. miesto  (MŠK Žiar nad Hronom/STK Vyhne)
               M. Kupec - 4. miesto (MŠK Žiar nad Hronom)

štvorhra - M. Kukučka - A. Filip - 1. miesto (MŠK Žiar nad Hronom)
                M. Kupec - I. Kulich - 2. miesto (MŠK Žiar nad Hronom/STK Lučenec-Kalinovo)

kategória dorast :
dvojhra . H. Repáň - 4. miesto (MŠK Žiar nad Hronom)
               J. Filús - 5.-8. miesto (MŠK Žiar nad Hronom)

štvorhra - H. Repáň - J. Filús - 4. miesto (MŠK Žiar nad Hronom)

Kategóriu dorastu vyhral Ingemar Péter z Lučenca - aktuálna 1-ka v SR rebríčku a reprezentat SR.

Kompletné výsledky: M-KSTZ BB-dorast a ml-žiaci 2014.pdf